Utopence a mandarinky - šestery osmnáctiny

13. dubna 2012 v 15:00 | Šíša |  People run in circles
1.4.2012
Dneska je neděle a já nemám kocovinu. Apríl!
Včera jsme totiž po dlouhých 5 měsících slavili 18. Byla to párty jak cyp! A protože z toho mám samé kladné pocity a exploduju nadšením, protože se to vážně povedlo, popíšu alespoň zhruba dle mých matných vzpomínek, jak se párty odehrávala.
Všichni oslavenci pohromadě vyfoceni rozmazaným foťákem s nádherným dortem od Kapitána.


Jelikož jsem Šíša, eh... pojem sám o sobě, byla jsem od časného rána trošku ve skluzu, což znamená že jsem dostala zjeba od Radomíra, kterýho sem měla počkat před Lidlem a trošku to nestihla a tudíž neměl dost ruk na nákup potřebných věcí, jako byl třeba chleba na česnečku, kterou ten Lulánek prostě vaří na každých našich narozkách (bylo to vlastně podruhé). Jeho kecy, že to beze mě nepobral jsem poslouchala celou cestu do Malé Štáhle, kde se v Obecním domě měla naše velká párty odehrávat. Prej mi tak patří.
Přijeli jsme ve čtyřech ještě s An a s Kudym (kterému vláčná An ve 13 slíbila, že ho vezmeme už dřív, i když není oslavenec). Terenc už ve Štáhli byl a když dojel i další oslavenec, Gajdoš, milý Tříkolčin tatík Laďa tasil rumy a většina hochů byla pod parou, ještě než stačilo cokoliv začít.
Jídla bylo dost a kolem půl sedmé přijela velká grupa lidí připravená se opít a udělat velké nášupy.
Čítalo to mě, An, Tříkol, Radka, Kájuse, Hulču, Hanče, Pecu Kříže, Terence, Kudyho, Pecu, Žvaka, Vikina, Torstena, Rudu, Šáru, Dodina, Jiřího, Laduš, Matesa, Mirču, Kix, Matta, Buráka, Ceper, Ondru, Študgyho, Dannyho, Filče, Šmaka, Nelu, Zpídyho, Šulise, co je Šukalák, drahé rodiče, Wendy, a Maru Ptáka. Uff, tak.
Téměř celá bečka byla v fuč už kolem osmé hodiny a vlastně by to bylo docela v čudu, kdyby nám Laďa (pánbůh mu to oplatil na dětech!) nedaroval další bečku šeráka k narozeninám. Bečka se narazila, svět byl barevnější, párty vesele pokračovala dál. A když kolem půlnoci došla i ta druhá, nikomu to nevadilo. Byl čas vypít flašky, které jsme dostali od kamarádů.


Začátek akce je hodně veselej, všichni jsme si přáli, dali si přípitek a pak už jen chlastali jako hovada. Pamatuju si rozbitou výšku, Tříkolčinu hlavu v lustru, Radkovo tričko s aplikací prdění, mandarinky, který někdo rozdával skřehotavým hláskem (poté jsem zjistila, že to byla Ceper), neskutečný paření a karaoke a všechny možný a nemožný songy (když se k DJování dostal Mates Bartoník, přišla hip hopová katastrofa). Ploužilo se na Bounce od SOAD, rumy se pletly s Tullamorkou a čas letěl šíleně. Někdo přišel o věneček, někdo našel fajnového kamaráda a někdo byl prostě šťastnej.

Jen to ráno bylo ukrutně ukrutný. Kulečníková místnost zaplněná nikdy nespícím Žvejkem a dále bláznivým Torstenem s páskem kolem hlavy, Rudíkem a Ceper s Radkem, kteří si spokojeně spali jako miminka na kulečníku s modrýma nosama od křídy, protože byli Moudronosi! A jeden nešťastník se musel znovu učit chodit. A tak to jeden víkend ve Štáhli bylo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama