Šíša

18. dubna 2012 v 20:53 | Šíša |  About authors
1. U jakýho filmu si zaručeně pořveš?
U Forrest Gumpa řvu smíchy, u Osudovýho doteku řvu žalem, u Zlověstnýho ticha řvu strachy a u Hanebných panchartů bych řvala ráda ale vlastně nemůžu, nedejchám.

2. V životě bych chtěla aspoň jednou...
Napsat smysluplnou blbost, co bude dobrá.

3. Která muzika spolehlivě nasere matku, když si ji pustíš?
Moje máma miluje úplně všechno, co otřásá barákem, nejvíc když mi vyřvává song o tom, že je to zkurvený ráno, co mě tak sere. A taky občas nějaký chutný song od Záviše, kterej si nechá vytetovat p*ču na čelo.

4. Tvoje největší opice?
Parádní svatba, (moje), v známém klubu, která se odehrála ve vší parádě se závojem a hnusnýma chlebíčkama s rumovýma svědkama a Jackem Danielsem, který se mi stal osudným.

5. Dobrá, tak... tvoje největší ostuda?
Nalitá "in da 13...". Nesnáším, když ve 13 půl knajpy hraje poker, protože od dob, kdy mi opilej Kudy vysvětloval pravidla tak ne, už je ani nechci vědět,, a tahle hra mě k smrti nudí, pokud si nevymýšlím vlastní pravidla. Po nějakém tom rumíku jsem měla odvahu a koule na všechno, co si budeme nalhávat, a klukům se najednou začaly ztrácet žetony. Zato moje kapsy začaly nabývat čím dál ví. Přišlo mi hrozně vtipné, když všichni hledali ztracené žetony, ovšem po čase mnou začalo cloumat svědomí, a jelikož jsem na sebe nechtěla upozorňovat, pečlivě jsem žetony sypala po hospodě a pak jenom chodila kolem a říkala "jé, žeton" a "jé, našla jsem další!" a tak jsem vlastně byla žetonový zachránce, dokud no... dokud se na to nepřišlo :D

6. Co tě dokáže spolehlivě nasrat?
Píchání do "bříška". Bez prdele, i s prdelí!

8. Nejkrutější ráno...
Po jedné akci v Old Village, myslím že to byla vůbec první akce tam, a všichni měli párty náladu a já se ráno nepoznala v zrcadle, jelikož mi někdo dokreslil čumák a knír.

9. Největší hec...
Dojít po brutální rumiádě pařit na Tleskače a neseknout v tom kotli sebou. To chtělo odhodlání.

10. ... zatím jsem pokořila...
Patnáctihodinový pobyt ve 13 při jednom zábavném fotbalovém turnájku. Bohužel, nebo spíše bohudík tento maraton zavřenou hospodou (v 9 ráno!) nekončil, pokračovalo se grilovačkou! Jak jsme přežily, je mi záhadou. Každopádně naštěstí už takovéto akce nepořádáme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Baf!

Lek!

Komentáře

1 Šíša Šíša | 7. dubna 2014 v 22:44 | Reagovat

Kurde, jak to tak sleduju, chlast vládne mým životem :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama